Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki materiałów sypkich

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do olejuPojemnościowy czujnik poziomu PSP-02
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Profesjonalne czujniki do pomiaru poziomu materiałów sypkich od Elektromontex

Przechowywanie substancji sypkich w wysokich silosach czy głębokich zbiornikach wymaga odpowiedniego ich monitoringu.

W Elektromontex doskonale rozumiemy, że jedynie właściwy pomiar może zoptymalizować pracę naszego gospodarstwa, zakładu, firmy. Dlatego od ponad 30. lat projektujemy i produkujemy niezawodne i wytrzymałe urządzenia pomiarowe, które nie zawiodą Cię w nawet najtrudniejszych warunkach.

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Co więcej, łączymy dobre i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnymi technologiami. Już dziś zaufaj naszemu doświadczeniu i poznaj nasz szeroki asortyment czujników materiałów sypkich. Czujniki poziomu materiałów sypkich z naszej oferty to sprzęt wysokiej jakości, skutecznie mierzący poziom zboża, mąki czy paszy.

Czujniki materiałów sypkich – wytrzymały i solidny czujnik pomiaru substancji sypkich to optymalizacja pracy

Podczas przechowywania substancji o słabej przewodności elektrycznej ważne jest, aby korzystać z urządzeń o wysokiej czułości pomiaru. Oferowane przez nas czujniki poziomu materiałów sypkich dokonają rzetelnego pomiaru w wielu materiałach. Pracujesz w sektorze rolnym? Dobrze trafiłeś! Nasze sygnalizatory skutecznie zmierzą poziom zboża, paszy, mąki. Co więcej, są obojętne fizjologicznie, więc nie wpłyną na Twoje zbiory, zapasy. Możesz bez obaw stosować je do pracy z żywnością. Jeśli budownictwo czy przemysł chemiczny są Tobie bliskie, również skorzystaj z naszych czujników. Dzięki ich wysokiej odporności na czynniki chemiczne masz pewność, że przechowywany cement, wapno itp. nie wpłyną na odczyty detektorów. O ilości poziomu cieczy poinformuje Cię sygnał elektryczny, dzięki czemu będziesz wiedział, jaki jest poziom substancji w zbiorniku.

Substancje sypkie charakteryzują się dużym oddziaływaniem na powierzchnię sondy. Wciąż przesypujące się substancje ocierają się o obudowę, trą jej komponenty. Dlatego ważne jest, aby czujnik pomiaru materiałów sypkich był odporny na działanie czynników mechanicznych. Aluminiowa obudowa, z jakiej zostały wykonane czujniku poziomu typu PSP, została wzbogacona o emalię kreodurową, dzięki czemu jest odporna na ścieranie, a także wszelkie zabrudzenia i kurz, które mogłyby wpłynąć na działanie mierników. Odpowiedni czujnik to również sposób na optymalną pracę maszyn. Suchobieg może doprowadzić do uszkodzeń pompy, z kolei przesypanie się materiału będzie skutkowało opóźnieniem, utraconym materiałem, a także czasochłonnym sprzątaniem. Wystarczy odpowiedni czujnik poziomu materiałów sypkich, aby na bieżąco kontrolować poziom substancji w zbiorniku.

Czujnik poziomu materiałów sypkich

Nasze sondy charakteryzują się także niezwykle prostym i intuicyjnym montażem. Nie zapomnij także o tym, że oferujemy Ci również serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny naszych produktów. Dlatego już dziś poznaj nasze niezawodne i trwałe czujniki materiałów sypkich i zapomnij o awariach wywołanych złym monitoringiem substancji.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów