Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki zalania pomieszczeń

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik zalania pomieszczeńCzujnik zalania wodą CZP-103R
85,00 
85,00  netto
104,55 
104,55  brutto
Promocja
Promocja! Czujnik zalania wraz zasilaczemCzujnik zalania wodą CZP-103R z zasilaczem ZSP-CZP
185,00 
160,00  netto
227,55 
196,80  brutto
Zasilacz Czujnika zalania wodąZasilacz do czujników zalania wodą ZSP-CZP
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, proponujemy czujniki, które są przeznaczone do szerokiego zakresu ochrony pomieszczeń przemysłowych w serwerowniach, archiwach, hotelach oraz innych miejscach szczególnie narażonych na zalanie, oraz wyciek wody.

Mogą mieć one zastosowanie również w warunkach domowych w miejscach takich jak piwnica, garaż czy pomieszczenie, w którym znajduje się pralka. Zakup naszego czujnika gwarantuje bezpieczeństwo i spokój, chroniąc każde pomieszczenie przed skutkami wycieku wody.

Niezawodne czujniki zalania wodą

Czujka zalania wodą został zaprojektowany tak, aby zapewnić skuteczną sygnalizację i wykrycie zalania. Jako producent urządzeń postawiliśmy na kompleksowe rozwiązania. Każde z naszych urządzeń jest w pełni przetestowane przez nasze laboratoria. Czujniki CZP są ekonomiczne i proste w użyciu, a także łatwe w instalacji. Nie wymagają skomplikowanego okablowania, są odporne na zakłócenia występujące w technologiach bezprzewodowych. Czujki zalania współpracują z zasilaczami ZSP-CZP naszej produkcji wyposażonymi w bezpotencjałowe wyjście przekaźnikowe przeznaczone do sterowania cewką elektrozaworów. Zasilacz generuje sygnał akustyczny na poziomie 85 db gwarantując szybką reakcję na pojawienie się wody w pomieszczeniu. Nasze czujniki charakteryzują się wysoką ochroną IP-68, ponieważ korzystamy ze sprawdzonej technologii z naciskiem na niezawodność i bezpieczeństwo. Sensory mogą pracować nawet w odległości do 100 m od urządzeń zasilająco – sterujących. Zasada działania naszych czujników opiera się o metodę konduktancyjną (przewodnościową) opartą na przepływie prądu elektrycznego przez wyciekającą wodę. Bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo pracy. Czujniki wykonane są z najwyższej klasy materiałów a elektrody detekcyjne pokrywane złotem technicznym.

Bezpieczne czujniki zalania wodą dla pomieszczeń

Sondy pracują z bezpiecznym napięciem pomiarowym generowanym przez układ elektroniczny.
Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń oraz doradztwo techniczne w wyborze najlepszego rozwiązania. Jesteśmy polskim producentem!

Nasza firma dąży do ciągłego doskonalenia naszych produktów, dlatego stale inwestujemy w badania i rozwój. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania, spełniające najwyższe standardy jakości. Nasz zespół inżynierów i specjalistów jest zaangażowany w tworzenie innowacyjnych czujników, które sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów.

Niezawodność, trwałość i skuteczność naszych produktów są dla nas najważniejsze. Dlatego każdy czujnik przechodzi rygorystyczne testy jakościowe, żeby zapewnić, że spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i działania. Nasza pasja do doskonalenia i zapewnienia najwyższej jakości sprawia, że możesz być pewny, że nasze czujniki stanowią niezawodne narzędzie ochrony Twoich pomieszczeń.

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo i spokój Twojego otoczenia. Nasze czujniki zalania, wykrycia zalania, wycieku wody oraz czujniki czadu, współpracujące z centralami alarmowymi, stanowią kompleksowe rozwiązanie, któremu możesz zaufać. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, żeby zapewnić Ci najwyższy poziom ochrony i komfortu. Wybierając nasze rozwiązania, wybierasz jakość i innowację.

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń oraz oferujemy doradztwo techniczne w wyborze najlepszego rozwiązania. Jesteśmy polskim producentem, który z dumą dostarcza bezkompromisowe rozwiązania ochrony dla Twojego środowiska. Razem tworzymy bezpieczne miejsce, w którym możesz cieszyć się spokojem i komfortem każdego dnia.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów