Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Przekaźniki kontroli poziomu cieczy

Pokaż

5

 Produktów
Sortuj
Sygnalizator poziomu cieczy w wąskiej obudowieELCLUWO-110S
250,00 
250,00  netto
307,50 
307,50  brutto
ELCUWO-111SELCLUWO-111S
230,00 
230,00  netto
282,90 
282,90  brutto
Sygnalizator poziomu cieczy dwupunktowyELCLUWO-112S
240,00 
240,00  netto
295,20 
295,20  brutto
Sygnalizator poziomu cieczy czteropoziomowyELCLUWO-114S
270,00 
270,00  netto
332,10 
332,10  brutto
Sygnalizator poziomu cieczyELCLUWO-116S
450,00 
450,00  netto
553,50 
553,50  brutto

Sprawdzony przekaźnik kontroli poziomu cieczy od Elektromontex

Jako firma Elektromontex, stale powiększamy swoją ofertę. Przekaźniki kontroli poziomu płynów służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach różnych. Przepływ prądu informuje przekaźnik i wskazuje obecność cieczy przewodzących. Przekaźnik kontroli poziomu płynów działa na poziomie zamontowanej sondy, która dba o poziom zalania danego pojemnika. Urządzenie to utrzymuje stan minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika. Warto zaznaczyć, że przekaźnik kontroli poziomu cieczy można regulować zgodnie ze swoimi preferencjami – dzięki temu bezproblemowo dopasujesz je do standardów swojego pomieszczenia. Dbają one o Twój najwyższy standard bezpieczeństwa – wiele modeli znajdziesz na naszej stronie Elektromontex. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, co w przypadku remontu domu, wnętrza lub budowy mieszkania od zera, nie obciąży Twojego portfela. Styki przełączane mogą działać w różny sposób, w zależności od Twoich oczekiwań – jednakże w każdym przypadku efekt będzie zdumiewający. Postaw na nasze produkty i ciesz się odpowiednim poziomem cieczy w swoim zbiorniku. Czeka Cię niezwykle błyskawiczna wysyłka.

Przekaźniki kontroli poziomu cieczy, w szczególności te oparte na elektrodach, są używane do monitorowania i regulacji poziomu płynu w zbiornikach, basenach, studzienkach czy innych pojemnikach. Elektrody „min” i „max” odnoszą się do minimalnego i maksymalnego poziomu płynów, który chcemy monitorować. Zwarte elektrody max działają, gdy poziom cieczy osiągnie lub przekroczy elektrodę „max”. Po osiągnięciu stanu max, styk max pozostaje w stanie, który otwiera obwód, aktywując przekaźnik. Zwarte elektrody min zaś działają, gdy poziom cieczy opada poniżej elektrody „min”. Tworzony jest wtedy krótki obwód, który może aktywować przekaźnik kontroli poziomu cieczy, gdy styk min zostanie przełączony w wyniku spadku poziomu płynu. Rozwarte elektrody min mogą na przykład wyłączyć pompę, która napełni zbiornik do pożądanego poziomu. Regulacja czułości sprawia, ze dostosujesz poziom kontrolę poziomu cieczy pod własne  Przekaźnik poziomu cieczy? Znajdziesz go u nas! Kontrola stanu min i max, dobra czułość, najwyższa jakość i szybka wysyłka są gwarantowane.

Przekaźnik kontroli poziomu cieczy to wytrzymałość i funkcjonalność w jednym!

Przekaźniki kontroli poziomu płynów cechują się wysokim stopniem wytrzymałości, tak, abyś mógł przez długie lata cieszyć się bezpiecznym i suchym pomieszczeniem. Podłączenie ich do samej sondy nie stanowi żadnego problemu, a szybkość przesyłu informacji stoi na najwyższym poziomie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów obudowa świetnie chroni przed wszelkimi cieczami. Jednym słowem przekaźnik kontroli poziomu płynów to urządzenie do zadań specjalnych! Złóż u nas zamówienie już dziś. Czeka Cię, bardzo szybka dostawa!

Przekaźniki idealnie współpracują z czujnikami poziomu płynów. Dzięki nim utrzymasz stan minimum oraz maksimum danej cieczy, bez obaw o uszkodzenie całości sprzętu. O utrzymanie poziomu substancji w zbiorniku dba styk, który w zależności od wybranego modelu i preferencji załącza pompę lub w zupełności odcina zasilanie. Montuje się je na poziomach zamontowania sond zalania. Dzięki idealnym stosunku ceny do jakości, już za niewielkie pieniądze możesz cieszyć się całkowicie odmienionym i bezpiecznym wnętrzem, bez obaw o jakiekolwiek zwarcie oraz zalanie. Sprawdź naszą stronę i przekonaj się sam, że warto. Przeglądaj nasze produkty i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Złóż u nas zamówienie już dziś, ponieważ czeka na Ciebie błyskawiczna dostawa. Zakup swój produkt, a z pewnością tego nie pożałujesz. Nasza oferta jest niezwykle bogata w przeróżne produkty po to, aby zaspokoić Twoje personalne potrzeby. Nie ma lepszej oferty na rynku!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów