Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Sygnalizatory poziomu cieczy

Pokaż

5

 Produktów
Sortuj
Sygnalizator poziomu cieczy w wąskiej obudowieELCLUWO-110S
280,00 
280,00  netto
344,40 
344,40  brutto
ELCUWO-111SELCLUWO-111S
260,00 
260,00  netto
319,80 
319,80  brutto
Sygnalizator poziomu cieczy dwupunktowyELCLUWO-112S
270,00 
270,00  netto
332,10 
332,10  brutto
Sygnalizator poziomu cieczy czteropoziomowyELCLUWO-114S
300,00 
300,00  netto
369,00 
369,00  brutto
Sygnalizator poziomu cieczyELCLUWO-116S
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Sygnalizator do cieczy – niezawodność w każdym zastosowaniu

Elektromontex projektuje i produkuje sygnalizatory poziomu cieczy od ponad 30 lat, dlatego kupując urządzenie, masz pewność, że będzie cechować się przede wszystkim niezwykłą funkcjonalnością i bezawaryjnością.

Bazując na zdobytym doświadczeniu, został opracowany produkt, który posiada szeroki wachlarz zastosowań oraz charakteryzuje się wysoką ochroną klasy przemysłowej. Korzystając ze sprawdzonej technologii, sprawiliśmy, że wszystkie przekaźniki typu Elcluwo są ekonomiczne i bardzo łatwe w użyciu. Samodzielnie dokonasz instalacji – bez dodatkowego okablowania!

Sygnalizator poziomu cieczy Elcluwo 114S dla najbardziej wymagających

Sygnalizatory poziomu cieczy to kluczowe urządzenia, które oferują wiele korzyści w różnych sektorach i aplikacjach. Główną zaletą tych urządzeń jest możliwość ciągłego monitorowania i kontrolowania poziomu cieczy w zbiornikach i rurociągach. Dzięki temu użytkownik może na bieżąco śledzić stan swojej instalacji, zapewniając jej efektywne i bezpieczne funkcjonowanie.

Sygnalizatory poziomu cieczy są odporne na ekstremalne warunki środowiskowe, takie jak wysokie temperatury, ciśnienie czy obecność agresywnych substancji, co czyni je niezastąpionymi w najbardziej wymagających zastosowaniach. Większość modeli oferuje łatwość instalacji i obsługi, a dodatkowe funkcje, takie jak zdalny odczyt czy alarmy, zwiększają komfort użytkowania i zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Dobrej jakości sygnalizatory poziomu cieczy są także charakteryzowane długą żywotnością i niezawodnością, co przekłada się na oszczędności w dłuższej perspektywie czasu.

Wykonując rygorystyczne testy, zapewniamy bezpieczeństwo użytkowania sygnalizatorów poziomu cieczy!

Stawiając dobro naszych klientów, jako priorytet – wszystkie nasze produkty muszą przejść dokładne testy prowadzone przez nasze laboratoria. Stawiając na kompleksowe rozwiązania, zaprojektowaliśmy nasze sygnalizatory tak, aby zapewniały skuteczną ochronę przed suchobiegiem. Dodatkowo umożliwiają sygnalizację i sterowanie poziomem cieczy przewodzących w procesach napełniania i opróżniania zbiorników.

Zakupiony przez Ciebie elektroniczny sygnalizator poziomu cieczy Elcluwo, będzie bez problemu współpracować sondą konduktancyjno-ciśnieniową typu SCK oraz sondą zawieszakową Swnaszej produkcji. Sukces naszych urządzeń zawdzięczamy konduktacyjnej metodzie działania, która polega na przepływie prądu elektrycznego przez media przewodzące takie, jak woda i niskoprzewodzące jak woda demineralizowana.

Sygnalizator poziomu wody Elcluwo

Sygnalizator poziomu wody to niezastąpione narzędzie w wielu sytuacjach, które wymagają dokładnego i ciągłego monitorowania poziomu wody. Są one niezbędne w sektorach przemysłowych, takich jak przemysł spożywczy, energetyczny czy farmaceutyczny, gdzie kontrola poziomu wody jest kluczowa dla bezpieczeństwa i efektywności procesów. Sygnalizatory poziomu wody są także nieocenione w infrastrukturze miejskiej, w systemach zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków. Przydatne są również w rolnictwie, gdzie pomagają monitorować poziom wody w stawach i zbiornikach. Sygnalizatory poziomu wody są również używane w domach, zwłaszcza w systemach grzewczych i wodociągowych, gdzie pomagają w zapobieganiu awariom związanym z brakiem wody. Wreszcie, są one również przydatne w przypadku awarii, takich jak powodzie, gdzie mogą dostarczać cennych informacji na temat zmian poziomu wody.

Postaw na wysoką jakość od Elektromontex!

Wyjścia sterujące przekaźnikowe zostały przez nas odseparowane galwanicznie od źródła zasilania układu, aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie pracy. Napięcie pomiarowe jest generowane przez sygnalizator Elcluwo, a stosowane napięcie przemienne pozwoli uniknąć Ci zjawiska elektrolizy. Do systemów BMS, a także sterowników PLC proponujemy Ci sygnalizator wyposażony w wyjścia półprzewodowe. Jesteśmy polskim producentem, który zawsze dokłada największych starań, aby spełnić oczekiwania klientów! Jeśli zastanawiasz się nad sygnalizatorem z naszego sklepu to wiedz, że oferujemy nie tylko gwarancję na nasze urządzenia, ale również profesjonalne doradztwo techniczne, które pomoże Ci znaleźć idealny produkt!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów