Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki zalania wodą

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik zalania pomieszczeńCzujnik zalania wodą CZP-103R
85,00 
85,00  netto
104,55 
104,55  brutto
Promocja
Promocja! Czujnik zalania wraz zasilaczemCzujnik zalania wodą CZP-103R z zasilaczem ZSP-CZP
185,00 
160,00  netto
227,55 
196,80  brutto
Zasilacz Czujnika zalania wodąZasilacz do czujników zalania wodą ZSP-CZP
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Czujnik zalania – ochrona na najwyższym poziomie

Jesteś właścicielem lokalu, który jest szczególnie narażony na wyciek wody? A może posiadasz serwerownię i nie możesz sobie pozwolić na jakiekolwiek zalanie?

Wybierając czujniki od Elektromontex, gwarantujesz sobie bezpieczeństwo i ochronę całego pomieszczenia! Ich wielofunkcyjność pozwala na zastosowanie również w warunkach domowych na przykład w piwnicach lub garażach. Czujniki zalania wodą zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci, jak najskuteczniejszą sygnalizację.

Postaw na sprawdzoną technologię!

Chcąc zapewnić naszym Klientom niezawodne urządzenia – wszystkie podlegają dokładnym i restrykcyjnym testom w naszych laboratoriach. Jako producent stawiamy przede wszystkim na kompleksowe rozwiązania, które dają Ci pewność, że czujnik nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Dodatkowo są bardzo proste w instalacji, więc możesz tego dokonać samodzielnie, a ponadto są wysoce odporne na zakłócenia. Napięcie pomiarowe generowane przez układ elektroniczny sondy jest nieszkodliwe.

Czujniki zalania współpracują z zasilaczami naszej produkcji – ZSP-CZP, które wyposażyliśmy w bezpotencjałowe wyjście przekaźnikowe przeznaczone do sterowania cewką elektrozaworów. Gwarantują niezwykle szybką reakcję na pojawienie się wody w Twoim pomieszczeniu, a sygnał na poziomie 85 db będzie wyraźnie słyszalny. Elektrody detekcyjne pokrywane są złotem technicznym, a same czujniki wykonane z najwyższej klasy materiałów. Skuteczność zawdzięczają wyselekcjonowanej przez nas metodzie konduktacyjnej (przewodnościowej), opierającej się na przepływie prądu elektrycznego przez wyciekającą wodę.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dzięki wieloletniemu doświadczeniu

Konstruowane przez nas czujniki zalania charakteryzują się wysoką ochroną IP-68, a to wszystko dlatego, że wybieramy zaufaną i przetestowaną technologię. Ich niezwykłą zaletą jest to, że mogą pracować do 100m od urządzeń zasilająco-sterujących! Jesteśmy polskim producentem, na pierwszym miejscu zawsze stawia bezpieczeństwo pracy. W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a jeśli nie jesteś zdecydowany lub masz pytania – nasze doradztwo techniczne pomoże Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich oczekiwań. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów