Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu szamba

Pokaż

2

 Produktów
Sortuj
sonda-konduktacyjna-skc-101Sonda konduktancyjna SKC-101
250,00 
250,00  netto
307,50 
307,50  brutto
Sonda do szambaSonda konduktancyjna SW-01
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Czujnik szamba

Niestety, niektóre sprawy mogą potoczyć się zupełnie złym torem. Jeśli kolejny raz w niedługim czasie wylało Ci się szambo, to warto rozważyć zakup oraz instalację czujnika napełnienia szamba. Potrzebna Ci całkowicie bezawaryjna sonda poziomu szamba? Polecamy sygnalizator napełnienia szamba z naszej oferty! Obawa przed przepełnieniem szamba jest oczywiście jasna. Domyślamy się, że osobista kontrola nie jest zbyt wydajna oraz atrakcyjna. Ogromne znaczenie ma to w przypadku osób starszych. Jest to kolejny argument, za którym przemawia kupno sondy. Samo urządzenie nie jest drogie, a za to jest jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ma ono za zadanie informować użytkownika o osiągnięciu przez ciecz określonych poziomów, w jakich napełniony jest zbiornik. Czujniki poziomu szamba otwierają Cię na zupełnie nowe możliwości. Kupując powyższy czujnik, celujesz w:

  • wygodę,
  • oszczędność,
  • bezpieczeństwo,
  • brak nieczystości.

Również istotnym elementem jest fakt, że czujnik napełnienia szamba ochroni Cię przed sprzątaniem nieczystości i wszechobecnym przykrym zapachem w różnego rodzajach zbiorników. Na powyższych czujnikach zyskają przede wszystkim właściciele gospodarstw, którzy często nie słyszeli nawet o tego typu technologiach. Alarm jest na tyle głośny, że usłyszysz go nawet z dużej odległości! Dobrym rozwiązaniem jest więc zastosowanie sondy z naszej oferty! Czujnik napełnienia szamba w zbiorniku? Kupisz go w naszym sklepie.

Szambo – czujnik poziomu

Dzięki stałemu monitorowaniu stanu szamba montowany wewnątrz budynku, czujnik będzie mógł odpowiednio zareagować w każdej sytuacji. Ty sam podejmiesz właściwe kroki, regulując zawartość szamba. Ponadto, czujniki szamba mogą być zamontowane w każdym zbiorniku, niezależnie od jego wielkości lub kształtu. Warto dodać, że czujnik napełnienia ścieków może współpracować bezprzewodowo z zaworem odcinającym dopływ szamba, więc dosłownie odcinasz się od problemów! Postaw na sondę z naszego asortymentu!

Jak dokładnie działa taki czujnik? W momencie otrzymania sygnału o przekroczonej normie w zbiornikach, czujnik automatycznie nadaje sygnał, który zgodny jest z zaprogramowanym wcześniej schematem. Znak może kierowany być do nieruchomości, zarządcy danego obiektu (np. w przypadku hali) lub nawet wprost do działalności asenizacyjnej. Możesz umieścić go w dowolnym pomieszczeniu. Czujnik poziomu szamba uchroni Cię przed przykrymi konsekwencjami zaniedbania poziomu cieczy w zbiorniku. Narzędzie wykorzystuje rezystancję cieczy, przez co jest zupełnie bezawaryjne.  Jak widzisz, warto celować w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania z możliwością łatwego dostępu do pomiarów ścieków. Mierz poziom cieczy w zbiorniku w nowatorski sposób! Zajmij się swoim zbiornikiem jak nigdy dotąd.

Do każdego z naszych urządzeń dołączona jest instrukcja obsługi, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z ich montażem i użytkowaniem. Łatwość w obsłudze? Urządzenie wykorzystywane do pomiaru szamba, które Ci oferujemy, to gwarancja prostego użytkowania. Mierz poziom ścieków i spraw, że Twój zbiornik nigdy nie będzie przepełniony. Sygnalizator z naszej oferty Ci w tym pomoże.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów