Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu szamba

Pokaż

2

 Produktów
Sortuj
sonda-konduktacyjna-skc-101Sonda konduktancyjna SKC-101
220,00 
220,00  netto
270,60 
270,60  brutto
Sonda do szambaSonda konduktancyjna SW-01
90,00 
90,00  netto
110,70 
110,70  brutto

Sprawdzony czujnik szamba – ochrona zbiornika 24/7

Niestety, niektóre sprawy mogą potoczyć się zupełnie złym torem. Jeśli kolejny raz w niedługim czasie wylało Ci się szambo, to warto rozważyć zakup oraz instalację czujnika. Obawa przed przepełnieniem szamba jest oczywiście jasna. Domyślamy się, że osobista kontrola nie jest zbyt wydajna oraz atrakcyjna. Ogromne znaczenie ma to w przypadku osób starszych. Jest to kolejny argument, za którym przemawia kupno czujnika. Samo urządzenie nie jest drogie, a za to jest jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Czujniki poziomu szamba otwierają Cię na zupełnie nowe możliwości. Kupując powyższy czujnik, celujesz w:

  • wygodę,
  • oszczędność,
  • bezpieczeństwo.

Również istotnym elementem jest fakt, że czujnik ochroni Cię przed sprzątaniem nieczystości i wszechobecnym przykrym zapachem. Na powyższych czujnikach zyskają przede wszystkim właściciele gospodarstw, którzy często nie słyszeli nawet o tego typu technologiach. Alarm jest na tyle głośny, że usłyszysz go nawet z dużej odległości!

Czujnik poziomu szamba to najwyższy standard bezpieczeństwa

Dzięki stałemu monitorowaniu stanu szamba, czujnik będzie mógł odpowiednio zareagować w każdej sytuacji. Ty sam podejmiesz właściwe kroki, regulując zawartość szamba. Ponadto, czujniki szamba mogą być zamontowane w każdym zbiorniku, niezależnie od jego wielkości lub kształtu. Warto dodać, że czujnik może współpracować bezprzewodowo z zaworem odcinającym dopływ szamba, więc dosłownie odcinasz się od problemów!

Jak dokładnie działa taki czujnik? W momencie otrzymania sygnału o przekroczonej normie czujnik automatycznie sygnał, który zgodny jest z zaprogramowanym wcześniej schematem. Znak może kierowany być do nieruchomości, zarządcy danego obiektu (np. w przypadku hali) lub nawet wprost do działalności asenizacyjnej. Czujnik poziomu szamba uchroni Cię przed przykrymi konsekwencjami zaniedbania poziomu szamba. Jak widzisz, warto celować w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów