Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu szamba

Pokaż

2

 Produktów
Sortuj
sonda-konduktacyjna-skc-101Sonda konduktancyjna SKC-101
220,00 
220,00  netto
270,60 
270,60  brutto
Sonda do szambaSonda konduktancyjna SW-01
90,00 
90,00  netto
110,70 
110,70  brutto

Sprawdzony czujnik szamba – ochrona zbiornika 24/7

Niestety, niektóre sprawy mogą potoczyć się zupełnie złym torem. Jeśli kolejny raz w niedługim czasie wylało Ci się szambo, to warto rozważyć zakup oraz instalację czujnika napełnienia szamba. Polecamy czujnik napełnienia szamba z naszej oferty! Obawa przed przepełnieniem szamba jest oczywiście jasna. Domyślamy się, że osobista kontrola nie jest zbyt wydajna oraz atrakcyjna. Ogromne znaczenie ma to w przypadku osób starszych. Jest to kolejny argument, za którym przemawia kupno czujnika. Samo urządzenie nie jest drogie, a za to jest jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Czujniki poziomu szamba otwierają Cię na zupełnie nowe możliwości. Kupując powyższy czujnik, celujesz w:

  • wygodę,
  • oszczędność,
  • bezpieczeństwo.

Również istotnym elementem jest fakt, że czujnik napełnienia szamba ochroni Cię przed sprzątaniem nieczystości i wszechobecnym przykrym zapachem w różnego rodzajach zbiorników. Na powyższych czujnikach zyskają przede wszystkim właściciele gospodarstw, którzy często nie słyszeli nawet o tego typu technologiach. Alarm jest na tyle głośny, że usłyszysz go nawet z dużej odległości! Dobrym rozwiązaniem jest więc zastosowanie czujnika! Czujnik poziomu cieczy w zbiorniku? Kupisz go w naszym sklepie.

Czujnik poziomu szamba to najwyższy standard bezpieczeństwa

Dzięki stałemu monitorowaniu stanu szamba, czujnik będzie mógł odpowiednio zareagować w każdej sytuacji. Ty sam podejmiesz właściwe kroki, regulując zawartość szamba. Ponadto, czujniki szamba mogą być zamontowane w każdym zbiorniku, niezależnie od jego wielkości lub kształtu. Warto dodać, że czujnik napełnienia szamba może współpracować bezprzewodowo z zaworem odcinającym dopływ szamba, więc dosłownie odcinasz się od problemów!

Jak dokładnie działa taki czujnik? W momencie otrzymania sygnału o przekroczonej normie czujnik automatycznie nadaje sygnał, który zgodny jest z zaprogramowanym wcześniej schematem. Znak może kierowany być do nieruchomości, zarządcy danego obiektu (np. w przypadku hali) lub nawet wprost do działalności asenizacyjnej. Czujnik poziomu cieczy w szambie uchroni Cię przed przykrymi konsekwencjami zaniedbania poziomu cieczy w zbiorniku. Jak widzisz, warto celować w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Mierz poziom cieczy w zbiorniku w nowatorski sposób!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów