Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki pojemnościowe

Pokaż

4

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do olejuPojemnościowy czujnik poziomu PSP-02
0,00 
0,00  netto
0,00 
0,00  brutto
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
0,00 
0,00  netto
0,00 
0,00  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
450,00 
450,00  netto
553,50 
553,50  brutto
Zasilacz zsp-222Zasilacz ZSP-222
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Czujniki pojemnościowe typu PSP produkowane są przez nas od wielu lat. Urządzenia te przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań, stawiając na niezawodność i sprawdzoną technologię.

Zasada działania naszych czujników opiera się o metodę pojemnościową opartą na zmianach pojemności w okolicach elektrody pomiarowej, podobna jest jak w przypadku czujników zbliżeniowych. Zanurzenie części roboczej elektrody wpływa na zmianę pojemności elektrody względem otoczenia i powoduje zadziałanie sondy. Czułość sygnalizatora jest ustawiana za pomocą potencjometru wewnątrz głowicy. Elektronika umożliwia również regulację czasu zadziałania, która służy do wyeliminowania fałszywych zadziałań spowodowanych np. falowaniem lustra cieczy.
Nasze czujniki charakteryzują się wysoką ochroną klasy przemysłowej, ponieważ korzystamy ze sprawdzonej technologii z naciskiem na niezawodność i bezpieczeństwo. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczną sygnalizację i sterowanie. Każde z naszych urządzeń jest w pełni przetestowane przez nasze laboratoria.

Uniwersalne czujniki pojemnościowe

Czujniki typu PSP są ekonomiczne i proste w użyciu, a także łatwe w instalacji. Nie wymagają skomplikowanego okablowania. Jako producent urządzeń postawiliśmy na kompleksowe rozwiązania. Czujniki typu PSP współpracują z zasilaczami ZSP naszej produkcji wyposażonymi w bezpotencjałowe wyjście przekaźnikowe, gwarantując w pełni optymalną pracę naszych urządzeń. Bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo pracy. Sondy pracują z bezpiecznym napięciem pomiarowym generowanym przez układ zasilania. Sondy wykonane są z najwyższej klasy materiałów, a elektrody detekcyjne wykonane są ze stali kwasoodpornej oraz z izolacją PVDF.

Pełen serwis czujników pojemnościowych

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń oraz doradztwo techniczne w wyborze najlepszego rozwiązania. Jesteśmy polskim producentem!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów