Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Pojemnościowe wskaźniki poziomu

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Pojemnościowy wskaźnik olejuPojemnościowy wskaźnik poziomu PWP-420
1450,00 
1450,00  netto
1783,50 
1783,50  brutto

Wysokiej jakości sondy pojemnościowe od Elektromontex

Sondy pojemnościowe przeznaczone są do ciągłego wskazywania poziomu mediów przewodzących i nieprzewodzących. Jeśli szukasz produktu, którego aplikacja umożliwi Ci poziom pomiaru cieczy w zbiornikach metalowych niemetalowych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z wbudowanym wyświetlaczem umożliwiającym kontrolę medium na miejscu. Sondy stosowane są do wskazywania poziomu olejów napędowych, olejów opałowych, olejów hydraulicznych, kondensatów, wody, mleka, napojów, alkoholi i wielu innych. Stworzone są tak, aby ciągle przetwarzać poziom z dużą rozdzielczością. Co więcej, są łatwe w obsłudze i cechują się niskimi kosztami eksploatacji.

Sondy wykonywane są na indywidualne zamówienie, tak, aby dopasować je do potrzeb danego klienta. Produkowane są w dwóch wersjach zależnie od maksymalnej temperatury medium tj. PWP-420.60 (maks. temp cieczy do 60°C) oraz PWP-420.90 (maks. temp cieczy do 90°C). Co więcej, każdy klient ma do wyboru dwa warianty elektrod.

Elektromontex – doświadczenie, pasja, rozwój

Jeśli szukasz zaufanego i sprawdzonego sklepu, dobrze trafiłeś. Możemy pochwalić się 30-letnim doświadczeniem. W tym czasie nieustannie pracowaliśmy nad udoskonaleniem naszych technologii. Nasze zaawansowane technologicznie urządzenia od 30 lat służą naszym klientom, którzy chętnie do nas wracają! Nasz zespół tworzą eksperci z pasją, którzy przykładają uwagę do bezpieczeństwa i wysokiej jakości naszych produktów. Produkty z naszej ofercie mogą być stosowane w różnorodnych branżach m.in. w przemyśle spożywczym, paliwowo-energetycznym czy rolniczym. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapoznaj się z naszą ofertą. Pojemnościowe wskaźniki poziomu dostępne są u nas w dwóch wersjach: wersja w referencyjnej rurze osłonowej z maksymalną długością dwóch metrów oraz wersja z elektrodą linkową z maksymalną długością sześciu metrów. Dopasuj wersję pojemnościowego wskaźnika poziomu i kup produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów