Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu materiałów sypkich

Pokaż

4

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do olejuPojemnościowy czujnik poziomu PSP-02
0,00 
0,00  netto
0,00 
0,00  brutto
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
0,00 
0,00  netto
0,00 
0,00  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
450,00 
450,00  netto
553,50 
553,50  brutto
Zasilacz zsp-222Zasilacz ZSP-222
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Profesjonalny i niezawodny czujnik poziomu od Elektromontex

Chcesz zadbać o właściwy monitoring materiałów sypkich w posiadanych silosach czy zbiornikach.

A może chcesz zoptymalizować pracę siewnika lub automatycznych karmników i koryt? Świetnie trafiłeś! Oferujemy Ci szeroki asortyment detektorów poziomu materiałów, takich jak: mąka, cement, zboże, pasza, piasek i innych substancji sypkich. Sondy typu PSP, które dedykujemy materiałom sypkim, są także przeznaczone dla substancji o słabej przewodności elektrycznej. Co więcej, z nami nie tylko zapobiegniesz suchobiegowi, ale także zadbasz o płynną pracę.

Bezpieczne sygnalizatory do pomiaru sypkich cieczy

Czy wiesz, że nasze czujniki zadbają także o bezpieczeństwo zarówno Twoich pracowników, jak i procesu produkcyjnego? Wśród pracowników silosów często diagnozuje się chorobę zwaną „płuco pracownika silosu”. Zbyt częste przebywanie w ogromnych silosach może nadwyrężyć zdrowie osób w nich pracujących. Dzięki naszym czujnikom zniwelujesz częste wizyty monitorujące poziom paszy, a także w każdej chwili otrzymasz niezawodny i rzetelny pomiar substancji.

Nasze sygnalizatory to także produkty, które z sukcesem możemy stosować w żywności. Są obojętne fizjologicznie, więc nie wpłyną na jakość naszego materiału. Wyprodukowane przez Elektromontex urządzenia do pomiaru sypkich substancji są także odporne na takie czynniki jak ścieranie czy zabrudzenia, więc nie musisz martwić się, że przy długim użytkowaniu stracą czułość pomiarową. Jeśli przechowujesz takie materiały jak: cement, wapno lub inne chemiczne substancje, nie musisz się obawiać ich wpływu na nasze sygnalizatory. Czujniki te są bowiem odporne na działanie czynników chemicznych. Jak widzisz, całościowo dbamy o bezpieczeństwo naszych produktów, dbając zarówno o pracowników, jak i jakość materiałów sypkich.

Już dziś poznaj szeroki asortyment i sprawdź czujniki poziomu materiałów sypkich od Elektromontex. Z nami przekonasz się, że wysoka jakość może łączyć się z ekonomicznymi rozwiązaniami! Nie zapomnij, że oferujemy Ci również serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, byś zawsze miał pewność, że Twój sprzęt nie zawiedzie Cię nawet podczas najtrudniejszych wyzwań.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów