Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki zbliżeniowe pojemnościowe

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do olejuPojemnościowy czujnik poziomu PSP-02
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Urządzenia najwyższej jakości z Elektromontex

Szukasz urządzenia do wykrywania różnego rodzaju obiektów? Świetnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz czujniki charakteryzujące się bardzo wysoką czułością, co pozwala na wykrycie mediów nawet o niskiej stałej dielektrycznej oraz obojętności fizjologicznej. Co więcej, sondy posiadają konstrukcje elektrody pomiarowej o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i powstawanie osadu. Nasze czujniki zbliżeniowe pojemnościowe sygnalizują poziom cieczy przewodzących i nieprzewodzących, a także materiałów sypkich. Z łatwością możesz wyregulować ich czułość i dostosować ją do swoich potrzeb i wymagań. Co więcej, nasze produkty cechują się niskimi kosztami eksploatacji i wysoką wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu posłużą Ci przez długi czas. Zobacz, co posiadamy w naszej ofercie.

Elektromontex – 30 lat doświadczenia

Jako firma, możemy pochwalić się 30-letnim doświadczeniem. Dzięki temu nasze produkty są zaawansowane technologicznie i tworzone z należytą starannością. Dla nas liczy się jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Nasza oferta jest skierowana do wielu branż np. do przemysłu spożywczego, chemicznego, rolniczego, drzewnego czy maszynowego. U nas każdy znajdzie urządzenie, które spełni jego wszystkie wymagania. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Nieustannie dbamy o nasz rozwój, a nasi długoletni pracownicy rozwijają się razem z nami. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, a my z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Dzięki przyjaznej instrukcji bez problemu zapoznasz się z działaniem naszych urządzeń i dowiesz się, jak w pełni korzystać z ich możliwości. Dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne czujniki posłużą Ci przez długi czas, a Ty będziesz mógł cieszyć się efektywną pracą każdego dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj urządzenie do swoich potrzeb. Postaw na sprawdzony sklep z doświadczeniem!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów