Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki obecności materiałów sypkich

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do olejuPojemnościowy czujnik poziomu PSP-02
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Czujnik obecności do materiałów sypkich – zaufaj produktom najwyższej jakości

Elektromontex to firma projektująca i produkująca urządzenia pomiarowe od ponad 30. lat!

Nasze doświadczenie i wiedza zaowocowały tym, że nasi Klienci mogą mieć pewność, iż kupując w naszym sklepie, otrzymają produkt najwyższej jakości. Każdy nasz czujnik poddany został niezwykle restrykcyjnym testom, ponieważ zależy nam na ich niezawodności i wytrzymałości. Każdego dnia dbamy także o bezpieczeństwo, spełniając najwyższe obowiązujące normy i standardy. Już dziś zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz produkty, które pomogą Ci zoptymalizować codzienną pracę.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo – czujnik materiałów sypkich od Elektromontex

Przechowując w wysokich silosach, głębokich zbiornikach materiały sypkie, często nie mamy pewności, ile materiału jeszcze się w nich znajduje. Tymczasem brak odpowiedniego monitoringu może sprawić, że niemiło zaskoczy nas suchobieg, który może uszkodzić pompę maszyny, zaburzyć pracę naszej firmy. Dlatego już dziś postaw na sprawdzone sondy do pomiaru materiałów sypkich i zapomnij o przykrych deficytach. Nasze urządzenia sprawdzą się zarówno w metalowych, jak i niemetalowych zbiornikach. Z łatwością dokonasz pomiaru zboża, paszy, wapna, mąki i wielu innych materiałów sypkich. Nasze detektory objętości sypkich materiałów charakteryzują się obojętnością fizjologiczną, więc są bezpieczne w zastosowaniu do żywności. Sygnalizatory od Elektromontex to także urządzenia, które posiadają wysoką czułość pomiarową, dzięki czemu wykrywają substancje sypkie nawet o niskiej stałej dielektrycznej oraz granicy faz mediów.

Nasi Klienci niezwykle doceniają staranne wykonanie naszych czujników do pomiaru materiałów sypkich. Powierzchnię obudowy wykonanej z aluminium udoskonaliliśmy o specjalną warstwę emalii kreodurowej, dzięki czemu nasze sygnalizatory są odporne na ścieranie wewnątrz silosów i zbiorników. Także ich odporność na zabrudzenia, tak częste w pojemnikach z sypkimi materiałami, sprawi, że mimo trudnych warunków wciąż możemy być pewni niezmiennych i miarodajnych wyników pomiaru. Już dziś poznaj nasz szeroki asortyment i wybierz profesjonalne czujniki obecności materiałów sypkich w atrakcyjnej cenie!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów