Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej
O firmie

ELEKTROMONTEX to jakość i doświadczenie od 30 lat!

Niedawno obchodziliśmy JUBILEUSZ 30-LECIA działalności. Ten czas to przede wszystkim budowanie doświadczenia i ciągła praca nad udoskonalaniem naszych technologii. To właśnie dla Was - naszych odbiorców, już od ponad 30 lat produkujemy zaawansowane technologicznie urządzenia. Przez kolejne lata pracy dalej planujemy stawiać na jakość i rozwój.

ELEKTROMONTEX S.C. to rodzinna firma z tradycjami. Wywodzimy się z „Zakładu Elektroniki ELEKTROMONTEX” a co za tym idzie, czerpiemy z bogatego doświadczenia i wizji zapoczątkowanej ponad 30 lat temu przez inż. Jerzego Czajkowskiego.
Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie projektowania i produkcji sterowników i czujników do pomiaru i sygnalizacji poziomów cieczy czy materiałów sypkich. Dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Oferta nasza jest skierowana jest do różnorodnych branż takich jak przemysł chemiczny, spożywczy, paliwowo-energetyczny, drzewny, maszynowy, rolniczy czy ogrodnictwo. Zawsze gotowi jesteśmy na nowe wyzwania aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z efektów naszej współpracy. Łączy nas chęć rozwoju, a osiąganie wspólnych celów daje nam poczucie satysfakcji. Trzon firmy stanowią długoletni pracownicy rozwijający się razem z nami, pełni pasji w tworzeniu nowej historii naszej działalności.
W roku 2021 obchodziliśmy jubileusz 30-lecia naszej firmy! Dotychczasowym klientom pragniemy podziękować za wspaniałe 30 lat wspólnego działania a firmy, które jeszcze nie miały okazji z nami współpracować, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dziękujemy!

 

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów