Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Pojemnościowe sondy poziomu

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Pojemnościowy wskaźnik olejuPojemnościowy wskaźnik poziomu PWP-420
1450,00 
1450,00  netto
1783,50 
1783,50  brutto

Produkowane przez ELEKTROMONTEX pojemnościowe sondy poziomu typu PWP-420 to zaawansowane technicznie urządzenia przeznaczone do ciągłego pomiaru wysokości poziomu cieczy przewodzących i nieprzewodzących w tym na przykład olejów.

Stawiamy w nich na niezawodność i sprawdzoną technologię. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczny pomiar i sterowanie. Dodatkowym atutem tej sondy jest zainstalowany pod pokrywą wyświetlacz LED, który wskazuje aktualny poziom cieczy.

Pojemnościowe sondy to oszczędności!

Czujniki typu PWP-420 są ekonomiczne i proste w użyciu, a także łatwe w instalacji. Mogą być montowane w zbiornikach betonowych, metalowych, plastikowych czy wykonanych z innych materiałów. Nie wymagają skomplikowanego okablowania. Jako producent urządzeń postawiliśmy na kompleksowe rozwiązania. Czujniki typu PWP-420 z wyjściem analogowym 4…20mA współpracują z szerokim zakresem sterowników PLC wyposażonych w wejście pomiarowe pętli prądowej, gwarantując w pełni optymalną pracę naszych urządzeń. Zasada działania naszych czujników bazuje na metodzie pojemnościowej, opartej na zmianach pojemności w okolicach elektrody pomiarowej.

Bezpieczne pojemnościowe sondy poziomu

Bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo pracy. Każde z produkowanych przez nas urządzeń jest w pełni przetestowane. Nasze sondy charakteryzują się wysoką ochroną klasy przemysłowej, ponieważ korzystamy ze sprawdzonej technologii z naciskiem na bezpieczeństwo. Sondy pracują z bezpiecznym napięciem pomiarowym generowanym przez układ zasilania. Sondy wykonane są z najwyższej klasy materiałów a elektrody detekcyjne wykonane są ze stali kwasoodpornej wraz z izolacją PVDF.

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń oraz doradztwo techniczne w wyborze najlepszego rozwiązania. Jesteśmy polskim producentem!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów