Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki napełniania silosów

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Profesjonalny czujnik do napełniania silosów – tylko od Elektromontex

W procesie produkcji jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie przechowywanie surowców, produktów, by utrzymać ich najwyższą jakość.

Wiele branż, takich jak: budownictwo, rolnictwo, przemysł chemiczny itd. musi korzystać z najnowszych zdobyczy techniki, by spełnić rygorystyczne normy. W Elektromontex doskonale to rozumiemy, dlatego od ponad 30. lat projektujemy i produkujemy profesjonalne urządzenia pomiarowe, bazujące na nowoczesnych technologiach. Nasze sygnalizatory i sondy zadbają o odpowiedni monitoring poziomu substancji w Twoich silosach. Zarówno w tych metalowych, jak i niemetalowych. Z łatwością wyregulujesz odpowiedni poziom materiałów sypkich, takich jak: pasza, zboże, piasek czy wapno. Unikniesz także przesypania się zbiornika czy zbyt dużego deficytu. Stosując nasze sondy, w każdej chwili możesz zwiększyć czułość sondy, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb produkcji.

Wysoka jakość czujników napełniania silosów

Nasze sygnalizatory do materiałów sypkich typu PSP są stworzone wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Wzmocniona konstrukcja elektrody pomiarowej, zastosowanie w obudowie aluminium powleczonego emalią kreodurową – oto gwaranty nie tylko odporności na ścieranie, ale także wysoka wytrzymałość mechaniczna. Nasze sondy są zbudowane także ze stali kwasoodpornej. Obudowy naszych produktów charakteryzują się wysokim stopniem ochrony obudowy IP-67. Co więcej, nasze czujniki do silosów świetnie sprawdzą się zarówno w niskich temperaturach, a także zapewnią rzetelny pomiar nawet w temperaturach rzędu 90°C. Jak widzisz, są to produkty o szerokim zastosowaniu.

W Elekktromontex oferujemy Ci sondy do silosów, które są nie tylko ekonomiczne w eksploatacji, ale także łatwe w montażu. Chętnie dzielimy się z naszymi Klientami 30-letnim doświadczeniem, więc jeśli nie wiesz, który czujnik wybrać, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sygnalizatora napełnienia silosu. Nie zapomnij, że istnieje również możliwość wykonania sondy na indywidualne zamówienie klienta. Dodatkowo gwarantujemy Ci serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń. Niezawodne czujniki napełniania silosów? Tylko w Elektromontex!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów