Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki pojemnościowe do paszy

Pokaż

3

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
0,00 
0,00  netto
0,00 
0,00  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
450,00 
450,00  netto
553,50 
553,50  brutto
Zasilacz zsp-222Zasilacz ZSP-222
100,00 
100,00  netto
123,00 
123,00  brutto

Pojemnościowy czujnik poziomu paszy – sprawdzone rozwiązania od Elektromontex

Posiadasz gospodarstwo rolne, w którym zautomatyzowano karmniki i koryta? A może przechowujesz w silosach zapasy paszy?

Zapewne wiesz, że w celu optymalizacji pracy Twojego gospodarstwa powinieneś zadbać o właściwy i rzetelny monitoring poziomu paszy w zbiornikach czy silosach. Oferujemy Ci sprawdzone i profesjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie.

Oferowane przez nas czujniki to efekt naszej 30-letniej pracy. Od ponad trzech dekad projektujemy i produkujemy profesjonalne urządzenia miernicze, które sprostają wielu wyzwaniom. W swojej pracy łączymy nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami, by nasi Klienci otrzymali produkt najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dołącz do tysięcy zadowolonych rolników, przedsiębiorców i skorzystaj z naszej bogatej oferty czujników pojemnościowych do paszy.

Niezwykle odporne pojemnościowe czujniki do pasz – bezpieczne i optymalne przechowywanie

Kiedy jakość przechowywanych przez nas pasz ma wpływ na zdrowie tysięcy zwierząt, nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia w jakości. Wybierając sondy od Elektromontex masz pewność, że sprzęt pomiarowy nie wpłynie na skład i właściwości magazynowanego pożywienia. Nasze sygnalizatory charakteryzują się obojętnością fizjologiczną, więc mogą być stosowane w pomiarze żywności. Ważny jest także właściwy i miarodajny pomiar poziomu substancji. Często nietrwałe i słabej jakości sondy, pod wpływem czynników mechanicznych szybko niszczeją, a my znów musimy dokonać zakupu kolejnego czujnika. Kupując produkty Elektromontex, zapomnisz o częstych wymianach sondy. Obudowa naszych czujników wykonana z aluminium, jest wzbogacona o dodatkową warstwę emalii kreodurowej, która skutecznie chroni elektrodę przed ścieraniem i kurzem. Otrzymujesz więc trwałe narzędzie, które zawsze wskaże właściwy pomiar. Warto nadmienić, że nasze czujniki charakteryzują się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem.

W naszym sklepie nie tylko kupisz profesjonalne czujniki, ale również dokonasz serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego swojego sygnalizatora. Każdego dnia służymy Ci także fachowym doradztwem przy wyborze właściwego urządzenia mierniczego. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z niezwykle szerokim asortymentem naszego sklepu. Poznaj niezawodne czujniki pojemnościowe do paszy w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów