Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki pojemnościowe do paszy

Pokaż

2

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowyPojemnościowy czujnik poziomu PSP-03
480,00 
480,00  netto
590,40 
590,40  brutto
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Pojemnościowy czujnik poziomu paszy – sprawdzone rozwiązania od Elektromontex

Posiadasz gospodarstwo rolne, w którym zautomatyzowano karmniki i koryta? A może przechowujesz w silosach zapasy paszy? Zapewne wiesz, że w celu optymalizacji pracy Twojego gospodarstwa powinieneś zadbać o właściwy i rzetelny monitoring poziomu paszy w zbiornikach czy silosach. Oferujemy Ci sprawdzone i profesjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie.

Oferowane przez nas czujniki to efekt naszej 30-letniej pracy. Od ponad trzech dekad projektujemy i produkujemy profesjonalne urządzenia miernicze, które sprostają wielu wyzwaniom. W swojej pracy łączymy nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami, by nasi Klienci otrzymali produkt najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dołącz do tysięcy zadowolonych rolników, przedsiębiorców i skorzystaj z naszej bogatej oferty czujników pojemnościowych do paszy. To niezbędne elementy każdej linii poprzecznej i wzdłużnej systemu zadawania paszy. Czujniki pasz to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest wyręczenie człowieka z jego codziennych obowiązków. Jeśli masz dużo pracy na swoim gospodarstwie i szukasz innowacyjnych rozwiązań na zmniejszenie swojego nakładu, to koniecznie sprawdź, jakie czujniki pasz mamy w swojej ofercie. Służą one do sprawdzania ilości paszy w pojemnikach, dzięki czemu ten obowiązek nie będzie dłużej należał wyłącznie do Ciebie.

Niezwykle odporne pojemnościowe czujniki do pasz – bezpieczne i optymalne przechowywanie

Kiedy jakość przechowywanych przez nas pasz ma wpływ na zdrowie tysięcy zwierząt, nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia w jakości. Wybierając sondy od Elektromontex masz pewność, że sprzęt pomiarowy nie wpłynie na skład i właściwości magazynowanego pożywienia. Nasze sygnalizatory charakteryzują się obojętnością fizjologiczną, więc mogą być stosowane w pomiarze żywności. Co więcej, dzięki wysokiej jakości wykonania, są one odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Ważny jest także właściwy i miarodajny pomiar poziomu substancji. Często nietrwałe i słabej jakości sondy, pod wpływem czynników mechanicznych szybko niszczeją, a my znów musimy dokonać zakupu kolejnego czujnika. Kupując produkty Elektromontex, zapomnisz o częstych wymianach sondy. Obudowa naszych czujników wykonana z aluminium jest wzbogacona o dodatkową warstwę emalii kreodurowej, która skutecznie chroni elektrodę przed ścieraniem i kurzem. Otrzymujesz więc trwałe narzędzie, które zawsze wskaże właściwy pomiar. Warto nadmienić, że nasze czujniki charakteryzują się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem. Jeśli chodzi o urządzenia paszowe, to coraz więcej osób nie wyobraża sobie codzienności bez czujników używanych w systemach paszowych. Czujniki są bardzo precyzyjne, a specjalny potencjometr umożliwia wyregulowanie strefy działania. Chcesz umieścić czujnik w koszach zasypowych? Doskonale, bo czujnik umożliwia automatyczne sterowanie systemem karmienia zwierząt. Gdy ilość paszy spadnie poniżej zadanego poziomu, czujnik do sterowania systemem karmienia natychmiast Cię o tym poinformuje.

Urządzenia paszowe – czujniki

W naszym sklepie nie tylko kupisz profesjonalne czujniki do kontrolowania ilości paszy, ale również dokonasz serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego swojego sygnalizatora. Co więcej, dzięki bogatej ofercie produktów, bez problemu dopasujesz model do konkretnego celu. Każdego dnia służymy Ci także fachowym doradztwem przy wyborze właściwego urządzenia mierniczego. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z niezwykle szerokim asortymentem naszego sklepu. Poznaj niezawodne czujniki pojemnościowe do paszy w atrakcyjnej ofercie cenowej. To niezbędne elementy w każdym gospodarstwie!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów