Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu zboża

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Niezawodny czujnik poziomu ziarna – zadbaj o optymalną pracę w gospodarstwie i zastosuj czujnik napełnienia

Na co dzień dbasz o właściwe przechowywanie zboża lub troszczysz się o optymalny zasiew?Musisz pamiętać, że monitorowanie poziomu zboża w silosach czy siewnikach to kluczowa kwestia w przemyśle rolniczym opartym na produkcji i dystrybucji zbóż. Nasze pojemnościowe czujniki poziomu zboża pomogą Ci zoptymalizować pracę Twoich maszyn, jak i całej produkcji. Z powodzeniem zmierzysz poziom zboża w siewniku i w odpowiednim momencie uzupełnisz zbiornik – to wszystko umożliwi Ci czujnik napełnienia ziarna w zbiorniku. Zapobiegniesz także suchobiegowi. Nasze sondy sprawdzą się doskonale w zbiornikach metalowych, jak i niemetalowych. Co ważne, czujniki typu PSP od Elektromontex posiadają regulację czułości pomiaru, w każdym momencie dostosujesz więc ich parametry do własnych potrzeb. Nie zapomnij, że nasze czujniki do materiałów sypkich sprawdzą się doskonale przy pomiarze zboża, ale i cementu, piasku czy paszy. Czujnik napełnienia ziarna kupisz u nas online.

Czujnik poziomu ziarna w zbiorniku – wysokiej jakości czujnik napełnienia ziarna

Kupując produkty Elektromontex, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości – wysokiej klasy czujnik poziomu ziarna. Nasze czujniki są odporne na uszkodzenia fizyczne, jak i czynniki powstałe wewnątrz silosa, zbiornika. W silosie czy siewniku przesypujące się ziarna wciąż wpływają na powierzchnię sondy. Dlatego tak ważne jest, aby była ona odporna na ścieranie i zabrudzenia, osadzanie się pyłu i kurzu. Nasze czujniki typu PSP posiadają aluminiową obudowę, którą dodatkowo powlekliśmy specjalistyczną emalią kreodurową. Masz więc pewność, że sypki materiał nie wpłynie na jakość pomiaru, a sonda pozostanie czysta i sprawna. W rolnictwie niezwykle ważne jest, aby sprzęt pomiarowy, jak i inne urządzenia nie wpływały na jakość materiału, który podlega pomiarowi. Stąd nasz każdy czujnik poziomu ziarna w zbiorniku jest bezpieczny dla Twojej produkcji, nie wpłynie negatywnie na jakość zboża, gdyż charakteryzuje się obojętnością fizjologiczną.

Doświadczenie i wiedza – wybierz profesjonalny czujnik poziomu ziarna od Elektromontex

Od ponad 30. lat projektujemy i produkujemy profesjonalne i niezawodne urządzenia pomiarowe, w tym czujnik poziomu ziarna. Każdego dnia poddajemy nasze produkty testom, dbamy o odpowiednie atesty, standardy i normy bezpieczeństwa. Nasze starania i dbałość o najmniejszy detal zaowocowało tym, że zaufało nam już tysiące Klientów, którzy cenią sobie niezawodną i optymalną pracę. Wielkim atutem naszej firmy jest to, że oferujemy Ci nie tylko szeroki asortyment wytrzymałych i sprawdzonych pojemnościowych czujników poziomu zboża, ale również serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Z nami szybko naprawisz czujniki poziomu zboża. Jeśli nie wiesz, którą sondę pomiaru wybrać, skontaktuj się z naszą obsługą, która oferuje Ci fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego sprzętu pomiarowego. Czujnik napełnienia ziarna z naszej oferty to wysokiej jakości sprzęt, który z powodzeniem będzie służyć Ci każdego dnia.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów