Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki do silosów

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Wybierz niezawodny czujnik specjalnie do silosów – od Elektromontex

Jesteś właścicielem silosów, w których składujesz zboże, paszę lub inne sypkie substancje? Świetnie trafiłeś!

Zapewne zastanawiasz się, jak dokonać pomiaru w silosie, który liczy sobie co najmniej kilka metrów. Chcesz także zniwelować kontakt Twoich pracowników, by uniknąć tzw. płuca pracowników silosu. Nasze pojemnościowe czujniki typu PSP pozwolą Ci w każdym momencie nie tylko sprawdzić poziom danej substancji sypkiej, ale także z łatwością dokonasz regulacji czułości naszych czujników. Bez względu na to, czy przechowujesz zboże, paszę, piasek czy cement – nasze sondy przeznaczone są do wielu materiałów sypkich, w tym tych o słabej przewodności elektrycznej. Sprawdzą się zarówno w zbiornikach metalowych, jak i niemetalowych.

Nasze produkty to gwarancja niezawodności. Starannie wybieramy materiały najwyższej jakości, by nasze sygnalizatory były odporne zarówno na czynniki wewnątrz zbiornika, jak i na uszkodzenia fizyczne. Obudowa czujnika typu PSP jest wykonana z aluminium, dodatkowo powlekanego emalią kreodurową – taka powierzchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie i zabrudzenia sondy. Nasze materiały są więc idealnym rozwiązaniem dla przemysłu budowlanego czy rolnictwa. Każdy z naszych pojemnościowych czujników cechuje wysoka czułość pomiaru. Z powodzeniem mogą być stosowane w żywności, gdyż wykazują się obojętnością fizjologiczną. Masz więc pewność, że Twoje produkty pozostaną nieskazitelne i bezpieczne. Jeśli przechowujesz materiały takie jak wapno, cement lub inne substancje chemiczne, także wybierz sondy poziomu materiałów sypkich od Elcluwo, ponieważ są niezwykle odporne na działanie czynników chemicznych. Czujniki PSP to także urządzenia ekonomiczne, łatwe w instalacji i proste w użyciu.

Zaufaj doświadczeniu Elektromontex i wybierz profesjonalny czujnik poziomu materiałów sypkich

Od ponad 30 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń pomiarowych. Nasze produkty to połączenie nowoczesnych technologii z najwyższej jakości materiałami. Naszemu bogatemu doświadczeniu i niezawodnym produktom zaufało już tysiące Klientów, którzy cenią sobie nie tylko niezawodność naszych sond i sygnalizatorów, ale także ich szerokie zastosowanie. Kupując w naszym sklepie, wspierasz produkty od polskiego producenta, jakim jest Elektromontex. Co więcej, na uwagę zasługuje fakt, że każdemu Klientowi oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń, a także fachowe doradztwo techniczne. Jeśli nie wiesz, które czujniki do silosów będą dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu! Już dziś sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów