Szukaj
Szukaj
Odwiedź również
Kompensacja mocy biernej

Czujniki poziomu paszy

Pokaż

1

 Produktów
Sortuj
Czujnik pojemnościowy do zbożaPojemnościowy czujnik poziomu PSP-04
490,00 
490,00  netto
602,70 
602,70  brutto

Wybierz niezawodny czujnik poziomu do paszy od Elektromontex

Monitorowanie odpowiedniej ilości paszy w silosie czy zbiorniku to niezwykle ważny element optymalnej produkcji czy gospodarstwa, w którym napełnianie karmników i koryt jest zautomatyzowane.

Nic tak nie niszczy płynnego procesu, jak niespodziewany niski poziom materiału. W Elektromontex doskonale to rozumiemy, dlatego od ponad 30. lat dbamy, aby nasi Klienci otrzymali profesjonalny i sprawdzony sprzęt pomiarowy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz czujniki, które zadbają o odpowiedni monitoring poziomu paszy, ale również zboża czy innych materiałów sypkich.

Nasze czujniki to produkty o szerokim zastosowaniu. Sprawdzą się doskonale w metalowych, jak i niemetalowych zbiornikach czy silosach. Dzięki aluminiowej obudowie, wzbogaconej emalią kreodurową, są niezwykle odporne na ścieranie, osadzanie się zabrudzeń i pyłów. Możesz więc liczyć na niezawodny i czuły pomiar paszy w każdym momencie. Nasze sondy typu PSP posiadają także wygodną regulację czułości pomiaru, dzięki czemu dostosujesz produkt do swoich potrzeb. Sprzęt od Elektromontex, który służy do pomiaru poziomu materiałów sypkich to także produkty obojętne fizjologiczne. Nie wpłyną więc negatywnie na ja jakość Twojej paszy czy zboża.

Czujnik poziomu paszy od Elektromontex – wygodne rozwiązanie

Oferowane przez nas sondy charakteryzują się niezwykle prostym i intuicyjnym montażem. W kilka chwil zamontujesz wybrany czujnik poziomu. Nasze sygnalizatory możesz umieścić na górze, na boku lub od spodu zbiornika. Nie musisz więc martwić się, że zakupiony produkt nie będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, którą sondę wybrać lub jak zamontować zakupiony już produkt, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy w każdej chwili służą Ci fachowym doradztwem.

Na uwagę zasługuje również fakt, że asortyment naszych usług jest niezwykle szeroki. Nie tylko doradzimy Ci w wyborze właściwego sprzętu, ale również dokonamy jego serwisu w ramach gwarancji lub także wtedy, gdy upłynie jej termin. Pracujesz w branży rolniczej, produkujesz pasze? Już dziś poznaj nasze niezawodne czujniki poziomu pasz od Elektromontex i zadbaj o optymalną pracę w Twoim gospodarstwie lub firmie.

Formularz kontaktowy
Zapytaj o ofertę

    Kategorie produktów